У фокусі – унікальність 

Напевно, Ви вже дізналися на лекціях, у книгах чи в інтернеті про те, що було науково доведено, що програма Metabolic Balance є однією з найуспішніших програм харчування у світі.

Ключ до успіху полягає у високому ступені індивідуалізації:

"Ніхто не схожий один на одного!" Це означає, що Ви теж маєте певні особливості щодо свого харчування.

Кожен організм має індивідуальні потреби

Ви можете мати алергію, харчову непереносимість або інші симптоми, які необхідно врахувати в Вашому плані харчування. Наприклад, непереносимість глютену, алергію на молочний білок або діабет. А може Вам не подобається цибуля чи кабачки? Який сенс використовувати план харчування зі здоровими продуктами, які ви не любите їсти?

Вся особиста інформація буде зібрана на персональній консультації – вік, стать, антропометричні данні (зріст, вага), наявні хвороби і скарги, харчові уподобання тощо. Консультанту також важливо знати, чи приймаєте Ви певні ліки.
Потім лабораторні параметри крові, що відповідають обміну речовин, обробляються разом з іншими зібраними даними і Ви отримуєте свій розрахований комп'ютером індивідуальний план харчування.

Ми не залишимо Вас на самоті

Ми супроводжуємо Вас через різні фази програми на шляху до збалансованого метаболізму, здоров'я і регулювання ваги. Ваш консультант в особистому спілкуванні (або за бажанням – по телефону) вичерпно пояснить Вам як працює Metabolic Balance, а також порадить як впоратися зі зміною раціону на різних етапах програми. Деякі наші консультанти також добре розбираються у сфері фізичних тренувань, і коли справа стане за цим, вони раді будуть Вас підтримати!

На особистих консультаціях також обговорюється і аналізується Ваш успіх, чи досягнуто поставлених цілей – схуднення, покращення сну, поліпшення стану шкіри або полегшення будь-яких існуючих скарг на обмін речовин.

Зверніться до нас, адже завжди простіше досягати цілей разом!