Metabolic Balance GmbH & Co. KG був створений доктором медицини Вольфом Фунфаком (Dr. med Wolf Funfack) у співпраці з харчовим технологом пані Сильвією Бюркле (Silvia Bürkle) для лікарів, натуропатів, дієтологів і кваліфікованих фітнес-тренерів.

Metabolic Balance GmbH не є медичним закладом.

Співробітники Metabolic Balance GmbH & Co. KG не надають медичних консультацій і не ставлять діагнози. Вони можуть лише надати Вам поради щодо правильного і здорового харчування. Вся інформація від Metabolic Balance® ні в якому разі не повинна використовуватися як заміна медичних консультацій, діагнозів та методів терапії за призначенням лікаря, якщо вони не надходять безпосередньо від лікаря! 

Metabolic Balance® не складає плани харчування для вагітних чи матерів, що годують груддю, пацієнтів, які вживають нейролептичні засоби, чи пацієнтів з важкою нирковою та/або печінковою недостатністю.

Якщо Ви перебуваєте у процесі лікування і лікар вже рекомендував Вам певну дієту, або якщо ви приймаєте ліки, призначені лікарем через хворобу, то слід заздалегідь поговорити й узгодити з лікарем участь у програмі Metabolic Balance®. Якщо Ви страждаєте або перенесли хворобу, через яку втрата ваги здається недоцільною, Ваш лікар повинен прийняти рішення щодо Вашій участі у програмі Metabolic Balance®. Обов’язково проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж ви почнете знижувати вагу.