Зробіть перезавантаження метаболізму

Ви бажаєте підтримати свій метаболізм здоровим харчуванням і отримати нову якість життя?

Різні харчові фактори (занадто багато вуглеводів, денатурована їжа та багато іншого) можуть вивести наш обмін речовин із природного балансу. Але цього можна уникнути, якщо Ви підтримаєте його за допомогою програми харчування Metabolic Balance – Ви повернете свій обмін речовин до початкового здорового стану.

Стан хвороб, що пов’язані з метаболізмом, може покращитися. Звичайно, як і Ваша якість життя! Тому що, коли людина не відчуває себе здоровою або не має достатньо енергії, це впливає на її приватне та соціальне життя.

Ферменти і гормони – те, що потрібно метаболізму

Обмін речовин регулюється ферментами і гормонами. Вони контролюють життєво важливі функції. Ферменти діють як каталізатори – вони запускають функції тіла і беруть суттєву участь у процесах хімічної конверсії. Гормони, які виробляються залозами організму (наприклад, інсулін в підшлунковій залозі) безпосередньо втручаються у роботу багатьох систем контролю і відповідають за "управління енергією" організму.

Для забезпечення функціювання організму ферменти і гормони потребують "будівельних матеріалів", які вони отримують із щоденної їжі. Якщо необхідні поживні речовини не надходять або містяться у недостатній кількості у їжі, метаболізм може легко вийти з рівноваги і це може призвести не лише до надмірної ваги. І​снує багато захворювань (метаболічних хвороб), які виникають через розлад обміну речовин, наприклад, діабет II типу.

Отже, правильне харчування є основною вимогою для регулювання балансу ферментів і гормонів і саме для цього складається індивідуальний план харчування Metabolic Balance. Оскільки кожна людина особлива і має свої харчові звички, індивідуальні рекомендації щодо харчування створюються на основі параметрів крові та її особистої інформації. Так Ви даєте своєму організму саме ту їжу, яка йому справді потрібна. Це відновлює метаболічний баланс природним чином.