Про що свідчить Ваша кров

Кожна людина унікальна. Тому обміни речовин всіх людей також відрізняється один від одного. Значення крові найкраще відображають цей фактор. Вони використовуються для аналізу стану здоров'я і визначення певних відхилень, наприклад, щодо дефіциту або надмірності поживних речовин.

Безліч різноманітних значень крові важко зрозуміти пересічним людям. Але для Metabolic Balance поглиблений аналіз крові є незамінним інструментом для того, щоб налагодити метаболізм і зберегти його баланс.

Ми зробили для Вас ексклюзивний довідник "Про що свідчить Ваша кров" для безкоштовного завантаження.

У довіднику є пояснення: важливі значення крові в деталях - лейкоцити - еритроцити - цукор у крові (глюкоза) - холестерин - сечова кислота - гемоглобін - гематокрит - значення MCV - значення MCH.

Отримайте наш ексклюзивний довідник "Про що свідчить Ваша кров" абсолютно безкоштовно! Введіть свою електронну адресу і ми негайно надішлемо Вам посилання для його завантаження.

5 причин, чому Ви повинні прочитати наш ексклюзивний довідник:

 • Ви дізнаєтеся, які показники крові Metabolic Balance оцінює в аналізі крові та що вони говорять про Ваше самопочуття.
 • Ви дізнаєтесь, як можна стабільно покращити свої показники крові завдяки здоровому харчуванню.
 • Ви дізнаєтесь, як можна запобігти захворюванням, що пов’язані з харчуванням, таким як діабет 2 типу або метаболічний синдром.
 • Ви побачите, як нібито здорове харчування може негативно вплинути на метаболізм.
 • Ви дізнаєтесь, як програма Metabolic Balance може тривалий час підтримувати показники крові на здоровому рівні.

Фрагмент з довідника "Про що свідчить Ваша кров"

Поширене захворювання на діабет — поліпшення симптомів за допомогою харчування

Жахливі цифри! У всьому світі більше 425 млн. людей хворі на цукровий діабет - це кожен 11-ий. В Україні зараз нараховується понад 1,3 мільйона людей, що страждають на діабет. Майже 200 000 людей захворіло на діабет тільки у 2018 році. 

Понад 90 % страждаючих на діабет хворіють його "набутою" формою (цукровий діабет другого типу). Основна причина цього — нездорове харчування, зайва вага і нестача фізичних навантажень. За допомогою здорового харчування, індивідуально адаптованого до метаболізму, симптоми цукрового діабету можна полегшити, а зовнішні дози інсуліну значно зменшити.

Бажаєте дізнатися більше про "Діабет і рівень інсуліну"? Завантажте наш безкоштовний ексклюзивний довідник "Про що свідчить Ваша кров". Введіть свою електронну пошту у форму.

Холестерин - основа для необхідних речовин

У нашому ексклюзивному довіднику "Про що свідчить Ваша кров" Ви знайдете корисну інформацію про холестерин і різницю між "добрим" холестерином (ЛПВЩ) та "поганим" холестерином (ЛПНЩ).

Введіть свою електронну пошту і ви отримаєте повідомлення із посиланням, за яким можна завантажити наш ексклюзивний довідник.

Холестерин є надзвичайно незрозумілою речовиною. Якщо його концентрація занадто висока, це може призвести до артеріосклерозу (закупорки судин) і, таким чином, в перспективі до інфаркту або інсульту.

У той же час, холестерин є основою для таких гормонів як статеві. Він також використовується для виробництва жовчних кислот, необхідних для перетравлення ліпідів (жирів) і вітаміну D, що називається «гормоном сонця». Холестерин незамінний для людського організму і надходить в організм, з одного боку, через їжу, а з іншого – шляхом власного синтезу.

Здорове харчування з урахуванням збалансованого рівня основних поживних речовин (вуглеводів, білків, жирів) підтримує рівновагу холестерину.

Сечова кислота – причини підвищення її рівня у крові

Сечова кислота є кінцевим продуктом метаболізму пуринів, який організм не потребує і тому значною мірою виводить через нирки, а також через кишківник..

Підвищений рівень сечової кислоти (гіперурикемія) в крові може мати різні причини:

 • збільшене споживання пуринів через їжу (наприклад, субпродуктів)
 • погана екскреція
 • збільшення її внутрішнього виробництва через розпад або реконструкцію клітин
 • приймання ліків (наприклад, антигіпертензивних засобів)
 • захворювання нирок
 • алкоголізм

При підвищеному рівні сечової кислоти часто підозрюють надмірне надходження пурину через харчування. Більша частина сечової кислоти в організмі виробляється розщепленням білка в тілах м’язових клітин.

Metabolic Balance ретельно вивчає значення сечової кислоти з урахуванням усіх відповідних факторів. Воно може бути відкориговане за допомогою програми регулювання обміну речовин на основі аналізу крові.

Хочете дізнатися більше про сечову кислоту? Наш ексклюзивний довідник “Про що свідчить Ваша кров” надасть Вам додаткову цікаву інформацію. Замовте прямо зараз!

Metabolic Balance

Програма регулювання метаболізму на основі аналізу крові

Ви, напевно, згодні, що ретельний аналіз окремих показників крові завжди має сенс для того, щоб можна було зробити достовірні висновки про метаболізм людини. Metabolic Balance дотримується цієї точки зору протягом багатьох років.

У відео Ви дізнаєтесь, чому лабораторні значення є важливими в сучасній медицині і використовуються як основа для створення індивідуального плану харчування.

Зробіть свої висновки і переконайтеся у ефективності нашої програми з метаболізму. Почніть здорове життя вже сьогодні!