... з новим планом харчування Metabolic Balance

Він є науково обґрунтованим та індивідуально розробленим для задоволення Ваших потреб. 

Ви дізнаєтесь:

  • Які продукти для Вас є оптимальними?
  • Як їх слід поєднувати і скільки потрібно їсти?

Здоровий метаболізм — здорове тіло

За допомогою Metabolic Balance Ви повернетесь до збалансованого метаболізму. Просто позбудьтеся зайвих кілограмів і старих  речей! Станьте легкими, як метелик, що парить! Будьте здоровими і насолоджуйтесь життям!

Здорове тіло — здоровий розум

Правильне харчування відіграє важливу роль не тільки для нашого організму, але і для розуму. Оптимально корисні продукти підвищують продуктивність нашого мозку. Ми відчуваємо себе більш молодими, працьовитими, розумово активними і можемо знову протистояти повсякденним викликам! 

Перевірено, науково обґрунтовано, з підтвердженим результатом

Програма Metabolic Balance була заснована у 2002 році і з того часу вдосконалена і оптимізована вченими. Автор програми Доктор медицини Вольф Фунфак (Dr. med. Wolf Funfack) розробив її для того, щоб природним чином підтримувати лікування захворювань, пов’язаних з метаболізмом. Ця програма стала надзвичайно успішною. Незалежно від захворювання – будь то метаболічний синдром, діабет II типу, високий кров'яний тиск, ожиріння тощо – вона позитивно впливає на всі захворювання цивілізації. До того ж, учасників особливо вразив побічний ефект дії програми – ефективне та стійке регулювання ваги.

Позитивні побічні ефекти - так, будь ласка!

Оскільки незалежне дослідження довело, що в програмі Metabolic Balance зайві кілограми швидко знижуються, а результат є стійким і довгостроковим, Metabolic Balance визнана однією з найкращих програм харчування у світі. 
Але Metabolic Balance діє набагато глибше! Вона не тільки робить Вас стрункими, вона відкриває шлях до міцного здоров’я та збільшення життєвих сил! Навіть повністю здорові люди можуть підвищити свою внутрішню енергію за рахунок збалансованого обміну речовин.

Енергія і молодість — важливі ключові слова для поліпшення якості життя!

Активуйте свого внутрішнього лікаря

Всі організми мають властивість самовідновлення – налагоджену взаємодію між імунною, нервовою та гормональною системами. Але у випадку порушення метаболізму сила саморегуляції зазвичай повністю занепадає. Наслідок — схильність до інфекцій, порушення сну, алергії, харчова непереносимість або серйозні захворювання обміну речовин, такі як ревматизм, подагра, діабет або метаболічний синдром.
Metabolic Balance регулює обмін речовин. Збалансований метаболізм здатний виробляти всі гормони і ферменти самостійно, якщо отримує через харчування необхідні "будівельні матеріали". Це посилює силу саморегуляції, яка посилає важливі імпульси для зцілення. Таким чином активується Ваш внутрішній лікар!

Це так просто!

План харчування Metabolic Balance базується на Вашій індивідуальній інформації та науково визначених параметрах. З одного боку, це 36 індивідуальних показників крові. Вони важливі, оскільки показують, яких поживних речовин недостатньо, а які - в достатній кількості. Відповідно визначаються продукти харчування, які особисто для Вас корисні.

Кров також виявляє наявність запалень чи ризик захворювань.

Дані клієнта доповнюються іншою особистою  інформацією про Ваше здоров'я, харчові звички, непереносимість продуктів тощо. Ця велика кількість інформації робить план харчування Metabolic Balance унікальним! 

Настільки ж унікальним, як і Ви!

Ви не перший

За останні 20 років понад 1 мільйон людей успішно взяли участь у програмі харчування Metabolic Balance.

Станьте частиною спільноти! Ваш консультант фахово супроводжуватиме Вас скрізь чотири фази програми Metabolic Balance.