Науково обґрунтовано

Незалежне дослідження ефективності Metabolic Balance

Ми переконані в ефективності нашої харчової концепції. Тому ми схвалили наукове дослідження для оцінки програми Metabolic Balance.

Дослідження було опубліковане в грудні 2010 року в "Journal of Nutrition and Metabolism" і показало, що програма Metabolic Balance є надзвичайно ефективною програмою для регулювання ваги і позитивно впливає на особисту якість життя, обумовлену здоров'ям. Дослідження було здійснено у співпраці з кафедрою управління якістю та соціальної медицини Медичного центру Фрайбурзького університету Альберта-Людвіга.

Результати дослідження впевнено показали, що люди з надмірною вагою, які прийняли участь у програмі Metabolic Balance, ефективно знизили її та зберегли в довгостроковій перспективі. У ході дослідження вчених також здивував факт значного поліпшення показників крові учасників програми, а також їх заяви про покращення їх особистої якості життя, пов'язаної із здоров’ям.

Покращити якість життя

Широко визнаною мірою оцінки довготривалого успіху амбулаторних програм схуднення є зниження стартової ваги принаймні на 5 % і утримання її протягом періоду щонайменше одного року.

За допомогою програми Metabolic Balance 62,5 % учасників виконали цю умову. Але 31,1 % учасників програми навіть перевиконали цю вимогу удвічі, тобто втратили понад 10 % від початкової маси тіла.

Позитивні зміни з точки зору якості життя, обумовленої здоров'ям

Результати дослідження аналізувалися щодо позитивних змін показників крові у зв’язку зі зниженням ваги. Твердження учасників щодо покращення якості життя також були сприйняті як позитивні. 

На початку дослідження лише 38 % учасників зазначили, що їх якість життя задовільна (нормальне значення в Німеччині: 75 %). Багато учасників скаржилися на невдоволеність. Через рік якість життя значно покращилася: 68 % учасників стали задоволені якістю свого життя.

На початку дослідження 27 % клієнтів повідомили про серйозні проблеми зі здоров’ям. Через рік ця частка знизилася до 11,3 % і, таким чином, була близькою до середнього значення всього населення Німеччини (10 %).

Metabolic Balance і метаболічний синдром

Результати іншого дослідження показують, що системна зміна раціону згідно Metabolic Balance значно покращує симптоми метаболічного синдрому (надмірна вага, діабет, високий кров'яний тиск та порушення жирового обміну). Серед учасників дослідження, які мали метаболічний синдром на початку програми Metabolic Balance, рік потому 76 % учасників не відповідали критеріям цього діагнозу.