Ідея

Metabolic Balance ґрунтується на спостереженні, що харчування має величезний вплив на процеси в організмі, а отже, на самопочуття і здоров'я.

Сучасні продукти і харчові рекомендації не повністю підходять для всіх. Саморегуляція організму може порушитися і вийти з рівноваги, в результаті чого розвиваються захворювання та ожиріння.

Metabolic Balance стверджує:

Якщо перейти до причин і відновити баланс в організмі, симптоми його дисбалансу зникнуть


А саме:

 • зайва вага
 • алергії
 • харчові захворювання тощо.

Результат

Концепція харчування Metabolic Balance

Metabolic Balance — це цілісна концепція харчування, що базується створенні персоніфікованого плану харчування та індивідуальній підтримці.

Цей чіткий і простий план містить рекомендації:

 • які продукти їсти, а які краще уникати
 • у якій кількості слід їсти ці продукти
 • як поєднувати продукти, що вам рекомендовані
 • коли і як їсти ці продукти
 • як отримати нове відчуття від життя за 4 етапи

Індивідуальний і унікальний

Такий самий як Ви!

Кожен план повністю унікальний, адже основою для створення є:

 • показники крові,
 • данні про стан здоров'я,
 • особисті дані клієнта.

Metabolic Balance налаштовує програму згідно особливостей і вимогливих потреб клієнта, таких як: 

 • алергії,
 • наявні захворювання,
 • індивідуальні харчові вподобання чи неприйняття.

Metabolic Balance - це прекрасна можливість для зростаючої кількості людей, які набули певні хвороби і вже мають обмеження у харчуванні, а також для всіх інших, хто піклується про своє здоров'я.

Здоров’я наших клієнтів

Завдяки індивідуальній підтримці

Metabolic Balance орієнтований як на покращення здоров'я, так і на його підтримку. Позитивним наслідком здорового харчування зазвичай є зниження ваги.

У розділі "Історії успіху" Ви можете познайомитися із різними людьми та їх особистими історіями. Деякі клієнти Metabolic Balance надовго покращили своє здоров'я, а інші – дивовижно знизили вагу.

Ви познайомитеся з багатьма людьми, які мали хвороби і завдяки Metabolic Balance позбулися їх. Наприклад, з Амелі, життя якої було вкрай обмежене численними харчовими алергіями, а зараз вона веде власний блог з кулінарії.

Як працює Metabolic Balance?

Ви досягнете своєї мети якнайшвидше

Завдяки Metabolic Balance Ви отримуєте унікальну та індивідуально налаштовану під Вас програму регулювання обміну речовин, яка оптимально підтримає Вас на шляху до Вашої мети. Дізнайтеся, яким чином і як швидко Ви зможете досягти поставлених цілей.

Чи бажаєте Ви мати особисту підтримку професійного консультанта Metabolic Balance? За допомогою нашого пошуку Ви можете знайти всіх консультантів поблизу себе.
Чи хотіли б Ви бути вільними і гнучкими щодо вибору консультанта і часу? Тоді Metabolic Balance онлайн - це правильне рішення для Ваших потреб. Підтримка здійснюється Представництвом Metabolic Balance в Україні.
Ви познайомитесь з системою Metabolic Balance, обговорите свої цілі та бажання і надасте свої персональні дані – це основа Вашого індивідуального плану харчування.
Аналіз Ваших параметрів крові є основою для створення для Вас індивідуального плану харчування.
Ви отримуєте свій особистий план харчування зі здоровою, різноманітною та збалансованою їжею. Ви будете вражені тим, як легко змінити свій раціон! Вам допоможуть 8 правил Metabolic Balance та сучасний додаток для смартфонів. 
З самого початку Вас буде супроводжувати індивідуальний консультант - фахівець Metabolic Balance. Якщо у Вас виникнуть питання, обов'язково зверніться до нього. Розкажіть йому про свій успіх і отримайте практичні мотиваційні поради.
Програма Metabolic Balance складається з 4-х фаз. Фаза 1 — дні очищення і детоксикації. Фаза 2 — фаза перебудови Вашого метаболізму. Ви повинні суворо дотримуватись переліку рекомендованих продуктів харчування з Вашого плану харчування. Фаза 3 — перелік продуктів харчування у Вашому плані буде розширено, у Ваше життя входять різноманітні вишукані страви. Фаза 4 — користуючись отриманим досвідом після трьох фаз, Ви можете експериментувати з харчуванням, тому що Ви знаєте, що для Вас добре. Ви повільно відходите від плану, але зберігаєте засвоєні харчові звички.

Часто трапляються підробки...

Metabolic Balance, як і усі гарні речі, надовго не залишається "на самоті". Кожен хоче увірвати свій шматочок чужого успіху. Раз у раз з'являються плагіат і копії, і ніхто не знає звідки.

Ми запевняємо, що Ви отримуєте оригінальний продукт від Metabolic Balance GmbH & Co. KG, якщо Ви звертаєтесь до консультанта, що зазначений на нашому сайті. Ви завжди маєте змогу перевірити у нас достовірність Вашого плану.

Якщо Ви хочете дізнатися, чи дійсно Ваш план розроблений в нашій компанії, скористайтеся ексклюзивною перевіркою достовірності. 

Ми залишаємось вірними нашим поглядам

Ми, фахівці Metabolic Balance, вважаємо, що серйозна зміна метаболізму ніколи не повинна відбуватися без аналізу крові.

 • Це єдиний спосіб, за допомогою якого як консультант, так і клієнт можуть переконатися, що не існує захворювань і загроз, які виключають участь у програмі Metabolic Balance.
 • Це єдиний спосіб виявити раніше невідомі порушення обміну речовин і врахувати їх у плані харчування людини.

 

План харчування Metabolic Balance